Financiën & Salarisadministratie

De financiële administratie van Esprit Scholen zorgt voor de tijdige, juiste en volledige verwerking van de financiële mutaties en de analyse van de financiële resultaten. Daarnaast coördineert de afdeling de salarisadministratie, waarbij de nadruk ligt op de controle van de verwerkte mutaties en het zorgdragen voor tijdige betaling. De salarisadministratie is uitbesteed aan een externe salarisverwerker.

De medewerkers op de afdeling dragen zorg voor de diverse onderdelen van de administratie, zoals:

  • verwerken van inkoopfacturen en zorgdragen voor tijdige betaling
  • opstellen van facturen en innen van ouderbijdragen
  • vaste activa administratie
  • grootboekadministratie
  • salarisadministratie
  • inboeken van de bankafschriften
  • maandafsluiting en analyse van de cijfers
  • belastingaangiftes
  • opstellen van de jaarrekening
  • voorbereiden en begeleiden van de accountantscontrole

 

Het team van de afdeling Financiële en salarisadministratie wordt aangestuurd door Marie-Therese Cleophas en bestaat uit:
 

  • Els de Boer
  • Galina Bourloutskaia
  • Jolanda de Jong
  • Ali Kurnaz
  • Carolien Molenaar
  • Zohair Zouitni
  • Chris Uijtenhaak

Voor het digitaal aanleveren van inkoopfacturen, kunnen leveranciers gebruik maken van het emailadres: facturen@cb.espritscholen.nl.

Informatie over loonstroken en jaaropgaven, kunnen medewerkers vinden op de pagina Werken bij.

 

Contactgegevens:

Marie-Therese Cleophas
E-mail: m.cleophas@cb.espritscholen.nl

Els de Boer
Email: e.deboer@cb.espritscholen.nl

Galina Bourloutskaia
Email: g.bourloutskaia@cb.espritscholen.nl

Jolanda de Jong
Email: j.dejong@cb.espritscholen.nl  

Ali Kurnaz
Email: a.kurnaz@cb.espritscholen.nl  

Carolien Molenaar
Email: c.molenaar@cb.espritscholen.nl  

Chris Uijtenhaak
Email: c.uijtenhaak@cb.espritscholen.nl

Zohair Zouitni
Email: z.zouitni@cb.espritscholen.nl