De opleidingscarrousel in 2018
Ook in 2018 staat de opleidingscarrousel in het teken van taalontwikkeling, informatietechnologie, onderwijskundige trainingen en trainingen die gericht zijn op leiderschap en duurzame inzetbaarheid. Het aanbod bestaat momenteel uit 14 trainingen. Binnenkort starten de trainingen Classroom English en Spaans.
Huidig aanbod trainingen
Het aanbod bestaat momenteel uit de volgende trainingen:
1. Cambridge English
2. Classroom English (start binnenkort)
3. Cursus Chinees
4. Cursus Spaans (start binnenkort)
5. Excel Basis & Gevorderden
6. Verdiepingscursus didactiek en leerpsychologie
7. Differentiëren in de klas
8. Begeleidingsvaardigheden Training ICALT
9. Basis training werkbegeleiders
10. Verdiepingstraining voor werkbegeleiders
11. Training ontwerponderzoek voor docenten (DOT)
12. Oriëntatie op coaching
13. Video-interactieve begeleiding
14. Zelfmanagement
De trainingen Excel Basis, basistraining voor werkbegeleiders, video-interactieve begeleiding zijn inmiddels al gestart.
Terugblik schooljaar 2016-17
Het afgelopen schooljaar heeft Esprit Scholen de trainingen Cambridge English, ICT en Didactiek, Klassenmanagement en leerlingenbegeleiding, Werkbegeleiders en Gezond omgaan met werkdruk & mindfulness afgerond. Deelnemers zijn vooral positief over het effect van de training, de sfeer en de persoonlijke benadering van de trainers.